Siirt Düğün Salonları
Firma Profili : SALONUMUZ İKİ KATLI OLUP AYRI AYRI VEYA KARIŞIKTA KULLANILABİLİR.
Ürünler : YEMEK SERVİS CANLI MUZİK
Adres : KOOPERATİF MAH.TURAN BEYAZIT CAD.1424 SOK NO.1 SİİRT
Telefon : 0484 224 15 20
Firma Profili :
Ürünler : ÇOK AMAÇLI ÇOK KALİTELİ HİZMET İLE
Adres : kooparatif mah.
Telefon :
Firma Profili :
Ürünler :
Adres : Bahçeli Evler Mah. A.Gaffar Okan Cad.
Telefon : 0484 2233800
Firma Profili : FATİH DÜĞÜN SALONU Düğün salonumuz şehrin merkezinde olup ulaşımı kolay , iki katlı İsteğe göre bay ve bayanlara ayrı salon imkanı sunmakta ve 800 kişilik kapasiteye sahiptir. Salonumuz da Klima (soğuk-sıcak) sistemi mevcut olup havalandırma sistemi, jeneratör, ekran TV'ler ful kamera video çekimleri ve profesyonel foto çekimleri yapılmaktadır. Araç park sorunumuz bulunmamaktadır. Fatih Düğün Salonu , en güzel günlerinizde buluşma adresiniz.
Ürünler : İKRAMLARIMIZ DÜĞÜNLERDE: Gelin Pastası (Katlı Yaş Pasta) ,Kuru Pasta, Meşrubat ve Su KINADA: Kuru Pasta, Çerez, Meşrubat ve Su NİŞANDA:Tatlı, Meşrubat ve Su Yemekli düğünler için için Lokanta ve Yemek Şirketleri ile anlaşmamız vardı.
Adres : Bahçeli evler Mah. A.Gaffar Okan Cad.No:1
Telefon : 0 484 223 38 00
Firma Profili : FATİH DÜĞÜN SALONU Salonumuzda 800 kişiye kadar yemekli veya yemeksiz tüm düğün, nişan, nikah kına geceleri, sünnet düğünleri, okulların mezuniyet geceleri, doğum günü partileri, kurumsal firmaların tüm toplantı, seminer organizasyonlarının düzenlenebileceği mekanımızla hizmetinizdeyiz. Düğün salonumuz şehrin merkezinde olup ulaşımı kolay , iki katlı İsteğe göre bay ve bayanlara ayrı salon imkanı sunmakta ve 800 kişilik kapasiteye sahiptir. Salonumuz da Klima (soğuk-sıcak) sistemi mevcut olup, havalandırma sistemi, jeneratör, ekran TV'ler ful kamera video çekimleri ve profesyonel foto çekimleri yapılmaktadır. Araç park sorunumuz bulunmamaktadır sizin bu mutlu gününüzde güler yüzlü ve profesyonel personelimizle yanınızda olmaktan ve sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız. Fatih Düğün Salonu , en güzel günlerinizde buluşma adresiniz.
Ürünler : İKRAMLARIMIZ DÜĞÜNDE: Gelin Pastası (Katlı Yaş Pasta) ,Kuru Pasta, Meşrubat ve Su KINADA: Kuru Pasta, Çerez, Meşrubat ve Su NİŞANDA:Tatlı, Meşrubat ve Su Yemekli düğünler için Lokanta ve Yemek Şirketleri ile anlaşmamız vardır.
Adres : Bahçeli evler Mah. A.Gaffar OKAN Cad.No:1 /Siirt
Telefon : 0 484 223 38 00
Firma Profili : Düğün organizasyon, düğün salonu
Ürünler :
Adres :
Telefon : 0530 320 17 72
Firma Profili : düğün-kına-nişan-süünnet-toplantı ve ver türlü etkinlikler...
Ürünler : düğün konferans
Adres : ESKİ SSK HST.KRŞ.
Telefon : 0.484.2237272
Firma Profili : 1500 KİŞİLİK SALONUMUZLA SİZ SİİRT HALKINA UNUTULMAZ GÜNLER YAŞATMAK İÇİN. LÜKSÜN SINIRSIZ ADRESİ.
Ürünler : KONFERANS YEMEKLİ - YEMEKSİZ .NİŞAN SÜNNET TOPLANTILARLA HİZMETİNİZDE
Adres : ŞELALE DÜĞÜN SALONU ARKASI
Telefon : 0.484.223 72 72 CEP: 0.530 324 36 18

Siirt Düğün Salonu Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.