Yazılar
Sitemizde Türkiye'deki Toplantı salonlarının tanıtımını yapıyoruz. Yemekli, Yemeksiz, içkili veya içkisiz düğün, nişan, sünnet düğünü, şirket ve bayi toplantıları, mezuniyet törenleri, seminer ve söyleşi gibi davet organizasyonlarınızda toplantı salonu için doğru seçim yapmak çok önemlidir. Toplantı Salonları kiralama ve organizasyon firmaları hayatınızın önemli günlerinde sizlere her türlü hizmeti vermektedir. Firmalar Salon kiralama, araç kiralama, yemek ve içecekler, eğlence ..
Evlilik törenleri Evlilik töreninde gelin ve damadın birlikte kestikleri düğün pastası. Evlenmelerde alışılagelen kurala göre biri kız, biri oğlan evinde olmak üzere iki düğün yapılır. İlk düğünü kız tarafı, ikinci düğünü erkek tarafı yapar. Kına gecesi gibi yalnız kadınlar arasında yapılan törenlere erkekler, erkekler arasında yapılan törenlere de kadınlar katılmaz. Gelin, duvağa girdikten ..
Her türlü toplantı, düğün, sünnet düğünü, kına gecesi, nişan gibi eğlenceleriniz için salon seçimi büyük önem taşır. Evlenecek olan çiftin bulunduğu yöre ve ailenin örf ve adetleri de salon seçiminde önem taşır. Salon kapasitesi, düğün salonu fiyatı, yemek ve içecekler ve diğer hizmetler incelenmelidir. Çiftler fiyat konusunda anlaşırken eğlence, müzik, yemek ve içecek gibi hizmetlerin fiyata dahil olup olmadığını sormalı, bahşiş konusu da görüşülmelidir. Çiftler salon kiralamadan önce d..