Mardin Düğün Salonları
Firma Profili : temiz ve nezih bir ortamda, profesyonel hizmet, Yemekli-Yemeksiz nişan, düğün, sünnet düğünü gibi mutlu günlerinizin yanında toplantı, seminer ve söyleşi gibi özel günleriniz için organizasyonlarda ARMADA DÜĞÜN SARAYI olarak profesyonel ekimizle kaliteli ve uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. mescitlerimiz. Çocuklarınızın hoşça vakit geçirebilecekleri oyun parkımız Misafirlerinizin organizasyonu her yerden görebilmeleri için çift taraflı sinevizyon gösterimiz. İhtiyaç duyduğunuzda yiyecek ve içecek temin edebileceğiniz geniş ürün çeşidine sahip büfemiz.Klima ve havalandırma misafirlerinizi yönlendirecek personelimiz Dilediğiniz de gezip görebileceğiniz hijyen mutfağımız. Organizasyonunuz da herhangi bir aksaklığa imkan vermemek için, sizinle sürekli ilgilenen ve personelini denetleyen sorumlu müdürümüz siz halkımızın hızmetın de
Ürünler :
Adres : İPEK YOLU ÜZERİ V.ŞEHİR YOLU YİBO. KARŞİSI KIZILTEPE/MARDİN
Telefon : 0482 312 90 55
Firma Profili : Buhara Düğün Salonları 14.07.2007 tarihinden itibaren siz seçkin konuklarımıza başarıyla hizmet vermenin grurunu yaşıyor, Tesisimiz toplam 13500 metrekare alan üzerinde kurulmuş olup, bu alanın 5000 metrekaresini ücretsiz otopark hizmeti olarak değerlendirmektedir. Mardin İli sınırlarında ilk ve eşsiz olan tesisimiz 2000 metrekare kapalı çok amaçlı kolonsuz salon, 2500 metrekare yazlık salon ve 4000 metrekarelik idari ve yardımcı bina alanıyla tarihi Mardin dokusunu simgeleyen doğal Midyat taşlarıyla örülmüş olup tesise ayrı bir güzellik vermiştir. TESİSİMİZİN ÖZELLİKLERİ 1500 kişilik kapasite, Tamamı kolonsuz çelik konstrüksiyon, Otomatik jeneratör, ve usb sistemi Merkezi sistem full otomatik klima, Özenli dekorasyon, Soğuk hava deposu Özel dizayn edilmiş ışık ve ses sistemi, Kafeterya Sigara salonu Çocuk oyun alanı Bebek bakım odası Fotoğraf stüdyosu Bay mescit Bayan Mescit Kendine ait özel 5000 metrekare ücretsiz otopark alanı, Tüm seminer, konferans, dernek, düğün. nişan, sünnet, ve kına geceleriniz için uygundur Ve hepsinden önemlisi konuklarımızın memnuniyeti amaç edinen ve her şekilde sınırsız hizmet anlayışı taşıyan firma politikamız. Bizim için önce sizin rahatlığınız gelir... En güzeli ve en özeli birlikte yaşamak istiyorsanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin. Aradığınız herşeyi, belki de aklınıza hiç gelmemiş olan ayrıntıları burada yani BUHARA8217;da bulacaksınız. Unutmayın, güzellikler ayrıntılarda gizlidir. Hayatınızdaki bu en güzel günü, sınırsız hizmet anlayışımızla düşlerinizdeki gibi bir güne çevirmek için sizleri Buhara Düğün Salonuna bekliyoruz... ve diyoruz ki: '' Mutluluklar bizimle başlar...''
Ürünler : Düğün,Kına,Nişan.Sünnet,Barış Yemeği,Bayi Toplantıları,Mezuniyet Balosu,Toplantı,Seminer ve her türlü Yemekli,Yemeksiz organizasyonumuzla halkımızın hizmetindeyiz.
Adres : Sanayi Mahallesi Şenyurt yolu üzeri, Neziroğulları Petrol (MOİL) karşısıno:36 Kızıltepe / MARDİN
Telefon : 0.482.3130000
Firma Profili : + Yemekli yemeksiz düğün organizasyonları. + İlahili düğün, + Sünnet düğünü + Toplantı ve seminer + Kına, nişan + Havai fişek hizmetleri + Araba vip limuzin hizmeti (yakında) Promosyonlu düğün programIarı. + Salon süsleme + Hizmetler + Orkestra(org)davul zurna + 3.sanatçı, + 7-10-13 kat yaş pasta(özel pastanede + model beğendirmeli) + Sınırsız düğün fotoğraf çekimi, + Sinevizyonda gelin damat gösteri, + Stüdyoda profesyonel fotoğraf çekimi + Gelin Damat giriş animasyon gösterileri Hizmet vermekteyiz
Ürünler : Düğün,Nişan,Sünnet,Kokteyl,Konser,Seminer,Bayii Toplantısı,Barış Yemekleri
Adres : DUNAYSIR PALACE Nusaybin yolu Üzeri 2.Km Şurtazi Petrol Karşısı | Kızıltepe/MARDİN
Telefon : 0 482 313 46 46
Firma Profili : Salonumuz 400 kişi oturma kapasitelidir. modern ve otantik bir ortam isteğe göre yemekli-Yemeksiz nişan, düğün, sünnet düğünü gibi mutlu günlerinizin yanında toplantı, seminer ve söyleşi gibi özel günlerinizde hizmetinizdeyiz. İhtiyacınızı karşılayacak geniş yelpazeli büfemiz. Klima ve havalandırma misafirlerinizi yönlendirecek personelimiz düğün , nişan vb organizasyonu profesyönel şekilde yönlendirecek müdürümüzle hizmetinizdeyiz. Otoparkımız vardır.Ücretsizdir. DÜĞÜN PAKETLERİMİZDE VİDEO ÇEKİMİ,GELİNLİK,GELİN BAŞI,ARABA SÜSLEME,YİYECEK İÇECEK,DONDURMA,MÜZİK ÜCRETSİZ OLUP FİYATLARIMIZ GAYET UYGUNDUR..
Ürünler : Ürünler» Kuru Pasta + Yaş Pasta Ses ve profesyonel Işık Sistemi 2 Grup Sanatçı + Orkestra Sanatçı ve Garson Bahşisi Yoktur. Jenaratörümüz Vardır. Özel Robot ışıklar mevcuttur Sis makinamız Vardır.
Adres : Tepebaşı mahallesi karayolları karşısı no:( şenyurt kavşğı) kızıltepe
Telefon : 04823123519
Firma Profili : Salonumuz 4000 kişilik kapasitesi ile kuruluşundan itibaren , "Kalıcı ve Sadık" müşteri potansiyelini oluşturmayı amaç edinmiştir. Bu potansiyeli çok kısa süre içerisinde oluşturmuş, modern görünümlü lüks dekorlu salonlar arasında hakkettiği yerini almıştır. 8221;Bu kadar kısa sürede kalıcı ve sadık müşteri kazanmak nasıl olur ?8221; diye sorarsanız, Cevabımız; salonumuza gelip bir gece misafirimiz olmanızı tavsiye etmek olacaktır. Bu sayede kafanızdaki soruları cevaplandırmış olacaksınız. lara DÜĞÜN SALONU'NUN hizmet açısından 3 temel prensibi vardır. Hizmet Öncesi Çalışma: Bu çalışma türünde genellikle salon tanıtımı, müşteriyi en iyi şekilde ve içtenlikle karşılamak ve fiyat konusunda gerçek bilgiler vermektir. Böylelikle müşterilerimiz, organizasyona verecekleri toplam ücreti NET olarak bilmekle beraber, kendilerinden tören günü hiçbir ekstra ücret talep edilmemektedir. Ayrıca organizasyondan bir hafta önce çiftlerimizi PROVA amacıyla salonumuza davet ederek, tören ile ilgili son düzenlemeleri yapmaktayız. Hizmet Anı Çalışma: En önemli aşamadır. Aktivite (Düğün, Nişan, Toplantı vs.) esnasında en iyi şekilde hizmet vermektir. Düğün salonlarında yapılan klasik programlar dışında, isteğe yönelik etkinlikler düzenlenmektedir. Ektra ücret talep etmeden küçük kardeşlerimiz için hazırladığımız özel odamızda hizmet vermek üzere her organizasyonumuza PALYAÇO getirmekteyiz. Bunların dışında yapılan etkinlik gününden hatıra olarak kalacak olan video ve fotoğraf çekimleri günümüz teknolojisiyle (Dijital Baskı) hizmetinize sunulmuştur. Ayrıca firmamız HİJYENİK ortamda, özel olarak hazırladığı yaş pasta ve kuru pasta ile 8217;8217;Düğün Salonlarında Pasta Yenmez8217;8217; anlayışının önüne geçmeyi amaçlamaktadır. Servisimiz; KİŞİYE ÖZEL SERVİS OLUP, kaliteli olmak kaydı ile yaş pastası, tatlı ve tuzlu kuru pastası ve susamlı çubukla beraber büyük kadeh bardaklarda, Pepsi Cola veya Yedigün olarak sunulmaktadır. Hizmet Sonrası Çalışma: Hizmet sonrası memnuniyet önemlidir. Yöneticilerimiz etkinliği düzenleyen müşterilerimizle, aktivite sonrası bir araya gelip görüşlerini almakta ve daha kusursuz hizmet için çaba sarfetmektedirler.
Ürünler : DÜĞÜN NİŞAN SÜNNET
Adres : ipekyolu üzeri lara düğün salonu kızıltepe/MARDİN
Telefon : 0482 312 57 34
Firma Profili :
Ürünler :
Adres : İpekyol üzeri Nusaybin/Mardin
Telefon : 0482 415 55 28
Firma Profili : Salonumuz 1500 kişilik kapasiteye sahip tecrübeli kadrosuyla geniş otopark hacmiylen her türlü etkinlikler için hizmet vermekteyiz.FULL HD 1080 çözürnürlü kamera çekimiyle profesyonel fotoğraf çekimi kataloğları düğünlere renk katıyoruz.salonumuz paket sistemi üzerinde düğünler için hizmet veriliyor.
Ürünler : pasta,müzik,fotoğraf çekimi,kamera çekimi,çerez,meşrubatlar ve yemek menüsü olup müşterinin isteği doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
Adres : kışla mah.kalecik sk.no:23
Telefon : 0482 415 87 29

Mardin Düğün Salonu Firma Rehberi'ne kaydınızı yapmak için tıklayınız.